Սովորողի օրագրից․ապրիլ ամսվա ամփոփում

Սովորողները ներկայացրել են իրենց մտքերը,տեսակետը,առաջարկները, բոլոր կատարած առաջադրանքները, նախագծերը ապրիլ ամսվա ընտանեկան դպրոցի ընթացքում․

Հիմնական կրթության 1.1 կուրս

1.Միլենա Աղայան (Նախադպրոցական կրթություն)

2.Միլենա Գասպարյան (Նախադպրոցական կրթություն)

3.Հռիփսիմե Պուչինյան (Նախադպրոցական կրթություն)

4.Անի Հարությունյան (Նախադպրոցական կրթություն)

5.Նունե Գրիգորյան (Նախադպրոցական կրթություն)

6.Ֆլորա Աճեմյան (Նախադպրոցական կրթություն)

7.Անգելինա Ղազարյան (Նախադպրոցական կրթություն)

8.Ազգանուշ Ղազարյան (Նախադպրոցական կրթություն)

9.Հասմիկ Քերոբյան (Նախադպրոցական կրթություն)

10.Լիլիա Ռուստամյան (Նախադպրոցական կրթություն)

11․Սարգիս Վարդանյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)

12․Մերի Պետրոսյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)

13․Աստղիկ Գևորգյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)

14․Լաուրա Հարությունյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)

15․Անահիտ Աբգարյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)

16․Անի Բարսեղյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)

17․Արևիկ Գևորգյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)

18․Միլենա Կիրակոսյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)

19․Աիդա Պոչիկյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)

20․Մարիամ Շախվերդյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)

21․Անգելինա Դադյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)

22․Էլեն Աբրահամյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)

23․Քնար Հարությունյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)

24․Նելլի Միսկարյան (Զբոսաշրջության ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ)

Հիմնական կրթության 1.2 կուրս

1․Օկսանա Հարությունյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)

2․Ժիրայր Ղարիբյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)

3․Արամ Աբաջյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)

4․Միքայել Մաթևոսյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)

5․Վահագն Ավագյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)

6․Վլադիմիր Կարոյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)

7․Մոնա Իսահակյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)

8․Գոռ Չարվադարյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)

9․Արուսյակ Ավետիսյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)

10․Ջուլյա Բաղդասարյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)

11․Մերի Զաքարյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)

12․Արման Գրիգորյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)

13․Էրիկ Գևորգյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)

14․Լուսինե Եսայան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)

15․Դիանա Բարսեղյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)

16․Ռոբերտ Գագինյան (Համակարգչային գեղարվեստական նախագծում)

17․Համլետ Պետրոսյան (Լուսանկարչական գործ)

18․Անահիտ Գաբրիելյան (Լուսանկարչական գործ)

19․Լիլիա Ղուլյան (Լուսանկարչական գործ)

20․Արևիկ Փիլիպոսյան (Լուսանկարչական գործ)

21․Լիլիթ Գասպարյան (Լուսանկարչական գործ)

Հիմնական կրթության 1.3 կուրս

1․Անահիտ Հովհաննիսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)

2․Էլեն Գասպարյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)

3․Անահիտ Ուլիխանյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)

4․Մերի Հովեյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)

5․Էլմիրա Բասմարջյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)

6․Եվգենյա Հովհաննիսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)

7․Նաիրա Ղազարյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)

8․Շուշանիկ Ներսիսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)

9․Վարդ Ղարիբյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)

10․Անի Թադևոսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)

11․Հակոբ Թորոսյան (Խմորման արտադրության տեխնոլոգիա և գինեգործություն)

12․Կարինե Ղուլյան (Խմորման արտադրության տեխնոլոգիա և գինեգործություն)

13․Արմեն Խաչատրյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)

14․Գոռ Մարտիրոսյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)

15․Գևորգ Ներսեսյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)

16․Վասակ Տումանեան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)

17․Ավետիք Ալեքսանյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)

18․Լևոն Միքայելյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)

19․Արթուր Ենոքյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)

20․Գևորգ Սիմոնյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)

21․Սարգիս Սահակյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)

22․Ալեքս Սահակյան (Հաշվողական տեխնիկայի միջոցների և համակարգչային ցանցերի տեխնիկական սպասարկում)

Հիմնական կրթության 2.1 կուրս

1․Էմմա Սարգսյան (Նախադպրոցական կրթություն)

2․Լուիզա Մելոյան(Նախադպրոցական կրթություն)

3․Միլենա Սարգսյան (Նախադպրոցական կրթություն)

4․Սեդա Գևորգյան(Նախադպրոցական կրթություն)

5․Սիլվա Ալոյան(Նախադպրոցական կրթություն)

6․Բարսեղյան Նելլի (Նախադպրոցական կրթություն)

7․Տաթևիկ Հովսեփյան (Նախադպրոցական կրթություն)

8․Նարինե Մակարյան (Նախադպրոցական կրթություն)

9․Քնարա Գրիգորյան (Նախադպրոցական կրթություն)

10․Լիանա Մելիքսեթյան (Նախադպրոցական կրթություն)

11․Վերժինե Կագարյան (Նախադպրոցական կրթություն)

12․Անդրանիկ Սադաղյան (Զբոսաշրջություն)

13․Նինել Աղանյան (Զբոսաշրջություն)

14․Անի Պետրոսյան (Զբոսաշրջություն)

15․Արփի Մարգարյան (Զբոսաշրջություն)

16․Դանիել Գաբրիելյան (Զբոսաշրջություն)

17․Ժաննա Մկրտչյան (Զբոսաշրջություն)

18․Լիլիթ Թևոսյան (Զբոսաշրջություն)

19․Նատալի Հովհաննիսյան (Զբոսաշրջություն)

20․Ռուզան Մարգարյան (Զբոսաշրջություն)

21․Լիլիթ Աբրահամյան (Զբոսաշրջություն)

Հիմնական կրթություն. 2.2 կուրս

1․Թերեզա Ավդալյան(Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)

2․Մարիա Բուդոյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)

3․Գայանե Գևորգյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)

4․Անիտա Գևորգյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)

5․Գոհար Թևոսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)

6․Մերի Համբարձումյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)

7․Գայանե Մարգարյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)

8․Կարինե Ներսիսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)

9․Վարդուհի Սաղաթելյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)

10․Սյուզաննա Տեր-Պետրոսյան (Հագուստի մոդելավորում և նախագծում)

Հիմնական կրթություն. 2.3 կուրս

1․Ազաատուհի Հարությունյան (Լուսանկարչական գործ)

9․Լարիսա Ասլանյան (Լուսանկարչական գործ)

2․Մարիամ Փաշայան (Լուսանկարչական գործ)

11․Անուշ Քելամյան (Լուսանկարչական գործ)

3․Ավետիս Պետրոսյան (Լուսանկարչական գործ)

13․Էլեն Գասպարյան (Լուսանկարչական գործ)

Նախադպրոցական կրթություն մասնագիտություն

Հիմնական կրթության 3-րդ կուրս, միջնակարգ կրթության 2-րդ կուրս

1․Ղազարյան Ալյոնա (նախադպրոցական կրթություն)

2․Ղևոնդյան Անահիտ (նախադպրոցական կրթություն)

3․Գաբրիելյան Էմմա (նախադպրոցական կրթություն)

4․Հաջյան Մերի (նախադպրոցական կրթություն)

5․Հովակիմյան Գրետա (նախադպրոցական կրթություն)

6․Պետրոսյան Ինգա (նախադպրոցական կրթություն)

7․Արփինե Աթալյան (Նախադպրոցական կրթություն)

Զբոսաշրջային ծառայությունների կազմակերպում՝ օտար լեզվի խորացված իմացությամբ

Հիմնական կրթության 3-րդ կուրս, միջնակարգ կրթության 2-րդ կուրս, միջնակարգ կրթության 3-րդ կուրս

1․Ջհանգիրյան Գոհար (զբոսաշրջություն)

2․Շամոյան Միլենա (զբոսաշրջություն)

3․Անուշիկ Սերգեյան (զբոսաշրջություն)

4․Շամոյան ԱՆժելա (զբոսաշրջություն)

5․Սուլյան Մարիաննա (զբոսաշրջություն)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s