Հունվարյան ստուգատեսի ամփոփում

Հունվարը կրթահամալիրում տարբերվում է մնացած ուսումնական շրջաններից իր զանազան ստուգատեսներով՝ Դիջիթեքյան, Բնագիտական, Մասնագիտական, Մարզական։ Ինչպես նաև Ազգագրական փառատոն։

Հունվարյան հաշվետվություն

Առաջարկում եմ միասին պարզել թե Քոլեջի սովորողներն ի՞նչ հմտություններ ձեռք բերեցին այս ամիս, ի՞նչ հաջողություններ ունեցան,ի՞նչ ձախողումներ։ Անցնենք իրենց հետաքրքիր, մեկը մյուսից գրավիչ բլոգներով,կարդանք ամփոփումները՝

1.1 կուրս

Լիլիթ Գրիգորյանը հաշվետվության մեջ ներկայացնում է․

  • Դիջիթեք 2021-ի մասնակցությունը, որտեղ Լիլիթը ներառել է Դիջիթեքյան նախագծերի իր մասնակցությունը, ինչպես նաև իր ակտիվ գործունեությունը, դիջիդասերի կազմակերպումը
  • Մարզական ստուգատեսի ընթացքում նա մասնակցել է սահադաշտի և հեծանվավարությանը
  • Բնագիտական դիջիթեքի շրջանակում հասցրել է մոմ պատրաստել, մածուն մերել, սկավառակներ վերափոխել և այլն
  • Մասնագիտական ստուգատեսի ընթացքում Լիլիթը մասնակցել է բոլոր մասնագիտական ճամփորդությունների։

Ռոզա Խաչատրյանը հաշվետվության մեջ ներկայացնում է․

  • Դիջիթեք 2021-ի մասնակցությունը, որտեղ Ռոզան ներառել է Դիջիթեքյան նախագծերի իր մասնակցությունը, ինչպես նաև իր ակտիվ գործունեությունը, դիջիդասերի կազմակերպումը
  • Մարզական ստուգատեսի ընթացքում նա մասնակցել է սահնակ և հեծանվավարությանը
  • Բնագիտական դիջիթեքի շրջանակում հասցրել է մ
  • Մասնագիտական ստուգատեսի ընթացքում մասնակցել է բոլոր մասնագիտական ճամփորդությունների, կատարել այլ նախագծեր։
  1. Մելանյա Սարգսյան

  1. Ագապի Օհանյան
  2. Էլեն Աբրահամյան 
  3. Թամարա Մանուկյան , հաշվետվություն
  4. Աննա Հովսեփյան 
  5. Բելա Մարտիրոսյան
  6. Վիկտորյա Պողոսյան, հաշվետվություն
  7. Անուշ Հարությունյան , հաշվետվություն
  8. Անի Աթաբեկյան, հաշվետվություն
  9. Ժասմինա Վարդանյան
  10. Հրաչուհի  Մանվելյան 
  11. Անահիտ Ղազարյան 
  12. Թերեզա Դավթյան
  13. Ջեմմա Զարգարյան, հաշվետվություն
  14. Ռոզա Փուրթոյան, հաշվետվություն
  15. Աննա Հովսեփյան
  • Դիջիթեք 2021-ի մասնակցությունը, որտեղ ներառել է Դիջիթեքյան նախագծերի իր մասնակցությունը, ինչպես նաև իր ակտիվ գործունեությունը, դիջիդասերի կազմակերպումը
  • Մարզական ստուգատեսի ընթացքում նա մասնակցել է
  • Բնագիտական դիջիթեքի շրջանակում հասցրել է մ
  • Մասնագիտական ստուգատեսի ընթացքում մասնակցել է բոլոր մասնագիտական ճամփորդությունների։

1․2 կուրս

  1. Եղիշե Մկրտչյան
  2. Վահե Ավետիսյան
  3. Վարդի Ստամբուլյան
  4. Էլեն Հովսեփյան, հաշվետվություն
  5. Ալեքսանդր Հովհաննիսյան, 2
  6. Վահե Հայրապետյան
  7. Սենիկ Մեսրոպյան 
  8. Էմիլ Ավետիսյան
  9. Կարեն Գրիգորյան 
  10. Արմեն Պողոսյան 
  11. Յուլյա Գալկինա 
  12. Լիլի Մովսեսյան , հաշվետվություն
  13. Գագիկ Աբրահամյան, հաշվետվություն
  14. Սիմոն Ավետիսյան , հաշվետվություն
  15. Արթուր Սահակյան 
  16. Անաստասիա Ասրիյան , հաշվետվություն
  17. Էրիկ Մարուքյան 
  18. Սոֆի Առաքելյան
  19. Թամարա Աղասյան, հաշվետվություն
  20. Ջուլիա Ասրյան, հաշվետվություն

1․3 կուրս

  1. Սաթեն Գևորգյան , հաշվետվություն
  2. Մարիամ Աբրահամյան
  3. Աննա Հայրապետյան
  4. Սոֆիա  Ղարիբյան 
  5. Լիլիթ Բեշլիյան
  6. Լիանա Ղազարյան 
  7. Դավիթ Վարդանյան 
  8. Սամվել Ավետիսյան
  9. Մանվել Ալեքսանյան
  10. Հայկ Ավանեսյան
  11. Հովհաննես Ղուկասյան հաշվետվություն
  12. Կամո Աբրահամյան, 2
  13. Բեյբության Արամ 
  14. Սուրեն Հայրապետյան 
  15. Դավիթ Ստեփանյան

2․1 կուրս

  1. Միլենա Աղայան
  2. Հռիփսիմե Պուչինյան, հաշվետվություն
  3. Անի Հարությունյան
  4. Նունե Գրիգորյան, հաշվետվություն
  5. Ֆլորա Աճեմյան, հաշվետվություն
  6. Անգելինա Ղազարյան, հաշվետվություն
  7. Ազգանուշ Ղազարյան, հաշվետվություն
  8. Հասմիկ Քերոբյան, հաշվետվություն
  9. Լիլիա Ռուստամյան, հաշվետվություն
  10. Մերի Պետրոսյան
  11. Անահիտ Աբգարյան, հաշվետվություն
  12. Անի Բարսեղյան
  13. Արևիկ Գևորգյան
  14. Միլենա Կիրակոսյան, հաշվետվություն
  15. Աիդա Պոչիկյան, հաշվետվություն
  16. Մարիամ Շախվերդյան, 2
  17. Անգելինա Դադյան, հաշվետվություն
  18. Էլեն Աբրահամյան, հաշվետվություն
  19. Քնար Հարությունյան, հաշվետվություն
  20. Նելլի Միսկարյան
  21. Միլենա Հակոբյան

2․2 կուրս

  1. Օկսանա Հարությունյան, հաշվետվություն
  2. Ժիրայր Ղարիբյան
  3. Արամ Աբաջյան
  4. Վահագն Ավագյան
  5. Արուսյակ Ավետիսյան
  6. Ջուլյա Բաղդասարյան, հաշվետվություն
  7. Արման Գրիգորյան
  8. Էրիկ Գևորգյան
  9. Լուսինե Եսայան
  10. Դիանա Բարսեղյան, հաշվետվություն
  11. Անահիտ Գաբրիելյան, հաշվետվություն
  12. Լիլիա Ղուլյան
  13. Արևիկ Փիլիպոսյան

2․3 կուրս

  1. Մերի Հովեյան
  2. Էլմիրա Բասմարջյան
  3. Նաիրա Ղազարյան, հաշվետվություն
  4. Շուշանիկ Ներսիսյան
  5. Վարդիթեր Ղարիբյան
  6. Կարինե Ղուլյան, հաշվետվություն
  7. Հակոբ Թորոսյան
  8. Արմեն Խաչատրյան
  9. Լևոն Միքայելյան
  10. Ալեքս Սահակյան

3․1 կուրս

  1. Լուիզա Մելոյան
  2. Լիանա Մելիքսեթյան
  3. Անի Պետրոսյան, հաշվետվություն
  4. Ռուզան Մարգարյան
  5. Միլենա Շամոյան

Categories:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s